Rozjíždí se tzv. nová sezóna

28. dubna 2009 v 11:44
Již nemálo dní je jaro, jak jsme se mohli všichni přesvědčit krásným počasím. Tímto začíná pro dobrovolné hasiče "sezóna".
Ne že by jsme přes zimu nic nedělali ale kromě pravidelné údržby výzbroje, lednového plesu, členských schůzí a dalších činností, které počasí dovolí se sbor začíná probouzet k aktivnějším činnostem.
Těmi jsou myšleny cvičení a příprava na okrskovou soutěž v požárním útoku 13. okrsku letos konanou 16.5.2009 u příležitosti 115. výročí založení sboru v Bedihošti. Dále například čištění bazénu, parku, revize hydrantů, úklid hasičské zbrojnice, přípravy na hodovou zábavu a další akce a mnoho dalších a dalších činností, které vyplynou ze situace a potřeb jak hasičů, tak i obce.
Tak doufáme, že se letos zapojí co nejvíce členů, aby tyto činnosti, které opravdu nejsou nijak náročné fyzicky ani psychicky, neprováděli pouze jedni a ti samí, jak se bohužel stalo pravidlem.
Věříme, že se členové "pochlapí" a ukáží co v nich je.
Mnoho zdaru a ať počasí i členové poslouchají.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jiří  Vrba Jiří Vrba | E-mail | Web | 4. prosince 2009 v 7:11 | Reagovat

Skalka je moje zamilovaná dědinka. Proto sdržím skaleckým hasičům v jejich člověčím konání palce. Vážím si práce dobrovolných hasičů, vím co to obnáší.
Každý spolek táhne vždycky skupina "jedněch a těch samých", proto nevěšejte hlavu. Bohu ku cti, vlasti k slávě a blížnímu ku pomoci!!  Jiří Vrba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama